Przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór mierników sygnału satelitarnego, jak i naziemnego, zarówno w wersjach podstawowych, jak i do profesjonalnego zastosowania. Proste mierniki analogowe (wychyłowe) idealnie nadają się do zastosowania domowego, pozwalając na w miarę dokładne skierowanie anteny satelitarnej w odpowiedni punkt czy chociażby ustaw...

Przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór mierników sygnału satelitarnego, jak i naziemnego, zarówno w wersjach podstawowych, jak i do profesjonalnego zastosowania. Proste mierniki analogowe (wychyłowe) idealnie nadają się do zastosowania domowego, pozwalając na w miarę dokładne skierowanie anteny satelitarnej w odpowiedni punkt czy chociażby ustawienie kierunkowej anteny do naziemnej telewizji cyfrowej.

Rozwiązania bardziej nowoczesne i profesjonalne jednocześnie, to mierniki cyfrowe wyposażone w czytelne wyświetlacze ciekłokrystaliczne, które oferują mnóstwo możliwości konfiguracji i dopasowania do konkretnych warunków pracy. Ich wykorzystanie pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie anteny i osiągnięcie tym samym możliwie najwyższej jakości obrazu w urządzeniu odbiorczym.

Nasz sprzęt spełnia wysokie standardy jakości, zarówno mierniki klasyczne, jak i urządzenia typu Combo. Jest nie tylko precyzyjny w swoim działaniu, ale i solidny, wykonany z najlepszych materiałów. Wszechstronna oferta naszego sklepu internetowego oraz przystępne ceny pozwolą Państwu idealnie dopasować sprzęt do własnych potrzeb.

Więcej

Mierniki 

Jest 24 produktów
na strone
Wyświetlanie 1 - 12 z 24 produktów
Wyświetlanie 1 - 12 z 24 produktów