Domofon bezprzewodowy Wi-Fi

Jeszcze nie tak dawno temu domofony kojarzone były przede wszystkim z mieszkańcami bloków i wieżowców oraz z ogromnymi biurowcami. Dzisiaj bardzo często również budynki jednorodzinne wyposażone są w takie rozwiązanie. Nasz sklep internetowy może zaproponować szeroki ich wybór.

Nowoczesny domofon bezprzewodowy stał si...

Domofon bezprzewodowy Wi-Fi

Jeszcze nie tak dawno temu domofony kojarzone były przede wszystkim z mieszkańcami bloków i wieżowców oraz z ogromnymi biurowcami. Dzisiaj bardzo często również budynki jednorodzinne wyposażone są w takie rozwiązanie. Nasz sklep internetowy może zaproponować szeroki ich wybór.

Nowoczesny domofon bezprzewodowy stał się obecnie urządzeniem poprawiającym nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo. Rejestrowanie obrazu czy kontrola dostępu poprzez zamki szyfrowe – to tylko niewielki fragment jego rozbudowanych możliwości. Ważną zaletą jest jednak przede wszystkim to, że są to systemy bezprzewodowe. Nie ma konieczności przygotowywania nowej instalacji, kucia ścian czy prowadzenia przewodów od budynku do bramy wejściowej na posesję. Wszystko to sprawia, że montaż urządzeń jest wyjątkowo prosty i szybki – nie wymaga on od użytkownika specjalistycznej wiedzy technicznej. To także bardzo przystępna cena. W naszej ofercie nowoczesny domofon WiFi można zamówić naprawdę tanio i zawsze z gwarancją najwyższej jego jakości.

Wideodomofon bezprzewodowy

Urządzenie to może rozbudować już istniejący w budynku system – tzw. inteligentny dom. Wideodomofon bezprzewodowy WiFi znacząco poprawia bezpieczeństwo wszystkich jego mieszkańców. Oferuje on bowiem mnóstwo ciekawych funkcji, w tym między innymi:

  • rejestrowanie obrazu i możliwość robienia zdjęć,
  • dostęp zdalny z poziomu telefonu komórkowego,
  • dzwonki bezprzewodowe,
  • kontrola dostępu,
  • moduł rozmowy,
  • funkcja alarmu ruchowego.

Co bardzo istotne, w naszej ofercie możemy zaproponować domofony bezprzewodowe zewnętrzne. Doskonale sprawdzają się one na przydomowych posesjach. Urządzenia wykonano z najwyższej jakości materiałów. Ich wnętrza zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem najgorszych nawet warunków atmosferycznych.

Bardzo istotną funkcją, którą oferuje wideodomofon WiFi, jest niewątpliwie kontrola dostępu. Zwalnia to z konieczności ręcznego wpuszczania na posesję każdego domownika lub noszenia przez niego klucza do furtki. Stacje bramowe mogą automatycznie otwierać zamek po wpisaniu unikalnego kodu lub po zeskanowaniu specjalnego breloczka.

Proponujemy zarówno proste, jak i bardzo rozbudowane wideodomofony IP (podłącza się je do sieci internetowej, uzyskując tym samym zdalny dostęp do systemu z każdego miejsca na świecie). Szeroki wybór urządzeń umożliwia ich idealne dopasowanie do konkretnych potrzeb. Wideo domofon znajduje swoje zastosowanie w obiektach mieszkalnych, ale także biurowych, przemysłowych i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest skuteczna oraz wygodna kontrola dostępu.

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z szerokim asortymentem oraz do składania zamówień. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Produkujemy samodzielnie domofony bezprzewodowe, jak i zajmujemy się ich importem. Zawsze jednak stawiamy na najwyższej klasy sprzęt, na który udzielamy długiej gwarancji. Dodatkowo w razie potrzeby, podczas zakupu domofonu bezprzewodowego, mogą Państwo skorzystać z naszego profesjonalnego doradztwa technicznego.

Więcej

Domofony bezprzewodowe 

Jest 16 produktów
na strone
Wyświetlanie 1 - 12 z 16 produktów
Wyświetlanie 1 - 12 z 16 produktów