Bezprzewodowe systemy alarmowe 

Szukają Państwo niedrogiego, ale jednocześnie skutecznego sposobu na zabezpieczenie budynku przed włamywaczami i złodziejami? Przygotowaliśmy w takim razie ofertę, która na pewno sprosta wszelkim oczekiwaniom. Bezprzewodowe systemy alarmowe to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i proste w obsłudze, a przy tym niewymagające ingerowania w konstrukcj...

Szukają Państwo niedrogiego, ale jednocześnie skutecznego sposobu na zabezpieczenie budynku przed włamywaczami i złodziejami? Przygotowaliśmy w takim razie ofertę, która na pewno sprosta wszelkim oczekiwaniom. Bezprzewodowe systemy alarmowe to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i proste w obsłudze, a przy tym niewymagające ingerowania w konstrukcję obiektu budowlanego. Dodatkowo cena systemu alarmowego zawsze jest bardzo przystępna.

Taka instalacja alarmowa komunikuje się ze sobą zdalnie. Wszystkie jej elementy połączone są ze sobą bezprzewodowo, a więc wystarczy po prostu rozmieścić je w odpowiednich miejscach i podłączyć instalacje elektryczne. Bezprzewodowy alarm doskonale sprawdza się w mieszkaniach oraz w domach jednorodzinnych. Polecamy jego montaż także w mniejszych firmach. Systemy bezprzewodowe skutecznie zabezpieczają małe sklepy, salony fryzjerskie, warsztaty mechaniczne, mniejsze biura i wiele więcej.

Nowoczesna centrala alarmowa może być obsługiwana zdalnie. W zestawach znajdują się specjalne piloty, dzięki którym łatwo i szybko można aktywować lub deaktywować różne funkcje. System alarmowy bezprzewodowy wyposażony jest oczywiście w czujnik ruchu o dużej czułości działania. Skutecznie wykrywa ona obecność nieproszonych gości i od razu komunikuje takie zdarzenie poprzez uruchomienie niewielkiej syreny.

Mogą Państwo postawić również na bezprzewodowy zestaw alarmowy GSM. W tym przypadku uruchomienie syreny na budynku nie jest jedyną formą ostrzegania o zagrożeniu. W urządzeniu można umieścić klasyczną kartę SIM. Po zapisaniu w pamięci zaufanych numerów telefonu centrala alarmowa roześle na nie powiadomienia w formie wiadomości SMS. Niezależnie od aktualnego miejsca pobytu, można mieć pewność, że w razie wykrycia przez czujniki ruchu zagrożenia informacja o nim pojawi się natychmiast.

Alarm do domu jednorodzinnego

W przypadku budynków mieszkalnych jest to świetne rozwiązanie, aby stworzyć inteligentny dom. Z poziomu jednego systemu można kontrolować nie tylko alarm bezprzewodowy, ale także na przykład uruchamianie świateł, czy nawet otwieranie bramy wjazdowej na posesję. Dodatkowo bezprzewodowy system alarmowy do domu, można wyposażyć w nowoczesne kamery IP. Zależnie od potrzeb, mogą one monitorować wnętrze budynku lub przylegający do niego teren. Rejestratory zapisują obraz na wewnętrznych dyskach, ale mogą również strumieniować go do sieci. Daje to użytkownikowi dostęp do podglądu z kamery w każdym miejscu na świecie. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne oraz połączenie internetowe.

Każdy alarm do domu jednorodzinnego dostępny w naszej ofercie jest zestawem najnowocześniejszych technologicznie urządzeń. Produkujemy systemy alarmowe samodzielnie oraz zajmujemy się importem instalacji alarmowej najwyższej klasy, wielokrotnie sprawdzonej na rynku. Dzięki nam można skutecznie i niskim kosztem zabezpieczyć każdy budynek, zarówno mieszkalny, jak i wykorzystywany na potrzeby działalności gospodarczej.

Zapraszamy do składania zamówień i do kontaktu. W razie potrzeby zawsze służymy swoim fachowym wsparciem technicznym, pomagając w odpowiednim doborze systemów alarmowych i czujek ruchu.

Więcej
Jest 22 produktów
na strone
Wyświetlanie 1 - 12 z 22 produktów
Wyświetlanie 1 - 12 z 22 produktów