Alarmy bezprzewodowe 

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii można dzisiaj korzystać ze świetnej alternatywy dla klasycznego systemu alarmowego. Profesjonalny bezprzewodowy zestaw doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach w blokach, a nawet w mniejszych budynkach firmowych. Centrala alarmowa łączy się z wszystkim urządzeniami drogą radiową. Dz...

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii można dzisiaj korzystać ze świetnej alternatywy dla klasycznego systemu alarmowego. Profesjonalny bezprzewodowy zestaw doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach w blokach, a nawet w mniejszych budynkach firmowych. Centrala alarmowa łączy się z wszystkim urządzeniami drogą radiową. Dzięki temu te systemy alarmowe nie wymagają przygotowywania skomplikowanej instalacji. Doskonale nadają się tym samym do już istniejących budynków, gdzie montaż klasycznych rozwiązań wiązałby się z koniecznością kucia ścian i doprowadzania przewodów. Jednocześnie alarm bezprzewodowy znajduje swoje zastosowanie w budynkach zabytkowych, w których niewskazana jest ingerencja w konstrukcję.

Nasza oferta to najlepsze na rynku urządzenia tego typu. Na zestawy alarmowe składają się między innymi takie elementy, jak:

 • bezprzewodowy czujnik ruchu,
 • czujniki dymu,
 • centrale alarmowe.

Do systemu alarmowego z powodzeniem można podłączyć również nowoczesne kamery IP rejestrujące obraz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Oferujemy także nowoczesny, bezprzewodowy alarm GSM. Dodatkowy moduł znacznie zwiększa funkcjonalność systemu i przede wszystkim poprawia bezpieczeństwo. Uruchomienie alarmu sygnalizowane jest wtedy nie tylko syreną w budynku. Centralka wysyła stosowane powiadomienia o wykrytym przez czujniki ruchu zagrożeniu na przypisane numery telefonów komórkowych. Dzięki temu użytkownik dowiaduje się o niebezpieczeństwie nawet wtedy, gdy przebywa daleko poza domem. Umożliwia to między innymi natychmiastowe poinformowanie służb lub firmy ochroniarskiej. Oczywiście wiadomość może być wysyłana również wtedy, gdy aktywowana zostanie czujka dymu.

Alarm do mieszkania w bloku bezprzewodowy

Nowoczesny, bezprzewodowy system alarmowy doskonale nadaje się również do mieszkania w bloku. Wraz z perfekcyjnie działającym czujnikiem ruchu zestaw taki gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Alarm do mieszkania w bloku bezprzewodowy został do tego bardzo dobrze zaprojektowany pod kątem jego instalacji. Mamy między innymi specjalne zestawy do samodzielnego montażu, z którymi na pewno każdy poradzi sobie we własnym zakresie.

Wyjątkowo prosta jest także ich konfiguracja, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii mogą Państwo mieć pewność niezawodności działania całego systemu. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz imporcie urządzeń tego typu. Stawiamy wyłącznie na najlepsze, wielokrotnie sprawdzone już alarmy bezprzewodowe do domu, które mogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Profesjonalny system alarmowy bezprzewodowy w niczym nie ustępuje funkcjonalnością klasycznym urządzeniom przewodowym. Bezprzewodowa czujka ruchu i nowoczesne technologie gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki radiowej komunikacji montaż jest szybki, prosty i tani. Szeroki wybór zestawów ułatwia natomiast ich precyzyjny dobór do konkretnych potrzeb.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli zamawiają Państwo zestaw alarmowy i potrzebują wsparcia technicznego, wystarczy skontaktować się z nami. Zatrudniamy zespół doświadczonych pracowników, który zawsze służy swoją fachową poradą.

Więcej
Jest 4 produktów
Wyświetlanie 1 - 4 z 4 produktów
 • Szybki podgląd
  179.00 zł 189.00 zł
  Recenzje: 0

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej Satlink SL-MINI

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej Satlink SL-MINI

  179.00 zł 189.00 zł
  Na stanie
 • Recenzje: 0

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej SATLINK SL-103 GSM/WIFI/GPRS/2G

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej SATLINK SL-103 GSM/WIFI/GPRS/2G

  349.00 zł
  Na stanie
 • Recenzje: 0

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej SATLINK SL-105 GSM/WIFI/GPRS/2G

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej SATLINK SL-105 GSM/WIFI/GPRS/2G

  379.00 zł
  Dodaj do kosza
  Brak na magazynie
 • Recenzje: 0

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej SATLINK SL-106 GSM/WIFI/GPRS/2G z wyświetlaczem dotykowym.

  Kompletny zestaw do bezprzewodowej instlacji alarmowej SATLINK SL-106 GSM/WIFI/GPRS/2G...

  399.00 zł
  Na stanie
Wyświetlanie 1 - 4 z 4 produktów